Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / czy ktoś ma może ten polecany przewodnik do odsprzedania autor Jaworski
Autor Wiadomość
Arleta
# Napisano: 31 Lip 2006 21:50
Odpowiedz 


Jade z rodziną na Bornholm i szukam ww przewodnika. Może ktoś mi pomoże

Malgosia
Użytkownik
# Napisano: 1 Sier 2006 08:34
Odpowiedz 


Witaj, spójrz dwie linijki wyżej i możesz zamówić klikając nieco wyżej na link : Zamów drukowany przewodnik po Bornholmie. Przewodnik "jest swieżą bułeczką" 2005 rok i bardzo fajnie napisany. Również na tej stronie znajdziesz bardzo dużo wiadomości, możesz sobie wydrukować.
Do kupienia również np. w salonach MPIKU.
Pozdrawiam

Malgosia
Użytkownik
# Napisano: 1 Sier 2006 08:41
Odpowiedz 


Za wcześnie kliknęłam, przepraszam. Mam dwa przewodniki : ten proponowany tu na forum i drugi, nie pamiętam autora, (myślę, ze jest to Jaworskiego, ale "głowy nie daję"- sprawdzę w domu). Obydwa są napisane świetnie i w obu są bardzo podobne informacje. Piszę to dlatego, ze jak nie znajdziesz tego o który pytasz ( o ile wiem jest to trochę starsze wydanie - przynajmniej ten który mam) to naprawdę warto zamówic tu on line.
Pozdrawiam

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 1 Sier 2006 09:49
Odpowiedz 


Może Tobie chodzi o przewodnik Marcina Jakubowskiego?
Jeśli tak to możesz mieć problem z jego zakupem (chyba, że komuś po prostu stare wydanie zalega) ponieważ przygotowywane jest nowe wydanie ale najprawdopodobniej ukaże się pod koniec sierpnia.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Arleta
# Napisano: 1 Sier 2006 16:32
Odpowiedz 


Przepraszam, właśnie chodziło mi o przewodnik Jakubowskiego a nie jak podałam wyżej Jaworskiego. Nadal uśmiecham sie do kogoś, kto już go nie potrzebuje

Anna
Użytkownik
# Napisano: 4 Sier 2006 00:43
Odpowiedz 


Przewodnik Marcina Jakubowskiego można na pewno kupić w informacji turystycznej w Nexo. Pierwsze wydanie w cenie 40 DKK, drugie 80 DKK. Niestety, sporo drożej, niż w Polsce. Pytajcie też na terminalu w Świnoujściu. Jeśli tam już nie ma, to niestety, trzeba zaczekać na kolejne wydanie, bo w sprzedaży internetowej też już się skończyły.
Pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 4 Sier 2006 09:54
Odpowiedz 


Ja szczerze polecam przewodnik , który można zamówić na tej stronie on-line - patrz bordowy link nad wypowiedziami.

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorącą !!

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 30 Sier 2006 12:17 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): Arleta
właśnie chodziło mi o przewodnik Jakubowskiego


Witajcie!

Ten przewodnik jest już dostępny w naszym sklepiku - https://bornholm-ok.pl/przewodniki.html

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej