Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / NAJBLIZSZE TANIE POLE NAMIOTOWE OD NEXO?
Autor Wiadomość
TOMASZWRO
Użytkownik
# Napisano: 17 Sier 2006 18:41
Odpowiedz 


Witam serdecznie -))Mam kilka pytan, za tydzien w piatek plyne do Nexo bede tam 6 dni,
1. gdzie najblizej znajduje sie tanie pole namiotowe od Nexo?czy jest to Lejrplads Ellesgard Paradisbakkerne?
2.czy kosztuje 15 koron?
3. ile km. jest to od Nexo?
4.ile jest km. do plaży?
serdecznie dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam

TOMASZWRO
Użytkownik
# Napisano: 17 Sier 2006 18:43
Odpowiedz 


poprawiam sie-)
2. ile kosztuje?czy 15 koron to aktualne?
pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 18 Sier 2006 11:51
Odpowiedz 


pole namiotowe kosztuje 15 dkk za osobe

Ewusia
Użytkownik
# Napisano: 20 Sier 2006 14:19
Odpowiedz 


Najbliższe jest faktycznie Lejrplads Ellesgard Paradisbakerne. Ale jeśli zależy Ci na plaży, to bliżej jest od Lejrplads Lille Gadegard - 10 km do Dueodde - piękna, biała, szeroka plaża. Cena 15 dkk za osobę. Warunki - przy winnicy (największej w Skandynawii-częste wycieczki Szwedów, Niemców, Duńczyków). Jest to kawałek pola odgrodzony od łąki. Bardzo fajny właściciel - przyjaźnie nastawiony do turystów i ludzi, jak chyba większość Duńczyków. Nie wiem ile jest od Nexo, ale chyba nie daleko (20 km?), bo przyjeżdżali ludzie bezpośrednio z promu.
Pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 20 Sier 2006 16:57
Odpowiedz 


Witam
Badzo dziekujeza pomoc i serdecznie pozdrawiam-))

Anonimowy
# Napisano: 21 Sier 2006 13:42
Odpowiedz 


Jakie warunki sa na Lejrplads Ellesgard Paradisbakerne? Ktoś mnie przestrzegał przed któryms z tanich pól- ponoć fatalne warunki sanitarne, ale... zapomniałem przed którym? Jak ogólnie oceniacie tanie pola, na których jest dostęp do namiastki cywilizacji w postaci np cieplego prysznica, ew. pradu? wyjezdzam w sobote... z gory dziekuje za odpowiedzi

Anonimowy
# Napisano: 21 Sier 2006 22:21
Odpowiedz 


Jest chyba nawet blizej bo do Dueodde jedzie sie rowerkim z 45 minut bez pospiechu z Nexo.co do pola to nie wiem bo spalem na regularnym campingu gdzie byl nawet kryty basen i wszelkie udogodnienia.

Ewusia
Użytkownik
# Napisano: 21 Sier 2006 22:41
Odpowiedz 


Na tanich polach jest toaleta i zimna woda, ewentualnie miejsce na ognisko i stoły (ławy) do siedzenia (jedzenia). Prysznic za dodatkową opłatą (15-20 dkk) u właściciela - ale trzeba zapytać o taką możliwość. Prądu raczej nie ma - ewentualnie też u właściciela, jeśli chce się doładować komórkę czy coś tam innego. Prosta reguła - niska opłata - niski standard, ale zawsze są tam namioty, więc nie wszyscy mają zbyt wygórowane wymagania. Da się przeżyć.

Kasia
# Napisano: 25 Sier 2006 10:59
Odpowiedz 


Jak znajduje sie takie tanie pola? My z mezem nocowalismy na campingach...

jeremi
# Napisano: 25 Sier 2006 19:35
Odpowiedz 


Napisał(a): Kasia
Jak znajduje sie takie tanie pola?


Pewnie jest wiele sposobów znajdowania… Najprościej chyba mapa + adres + odrobina wprawy i wolnego czasu.

Adresy i lokalizacje znajdziesz na mapce, którą pobierzesz z tej strony.

j.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej