Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / bezpieczeństwo na wyspie
Autor Wiadomość
marika
Użytkownik
# Napisano: 19 Sier 2006 22:29
Odpowiedz 


hej! mam pytanie czy słyszał ktoś o kradzierzach rowerów z tanich pól namiotowych? czy rowery z wypozyczalni sa jakoś ubezpiecozne? jak najlepiej się zabezpieczyc przed kradzierzą?

Ewusia
Użytkownik
# Napisano: 20 Sier 2006 13:05
Odpowiedz 


Myślę, że bezpieczeństwo zależy od nas samych. Wyspa jest niesamowicie bezpieczna - można zostawić wszystkie manele pod sklepem czy na parkingu i spokojnie iść zwiedzać. Oczywiście najbardziej obawiają się Polacy Polaków. Chyba nie jest to bezzasadane. Moja opinia jest podobna - im mniej nieuczciwych naszych rodaków na wyspie tym bezpieczniej, choć osobiście nie trafiłam na takich. Chociaż zachowanie niektórych czasami sprawia, ze wstyd się przyznać...

Ewusia
Użytkownik
# Napisano: 20 Sier 2006 13:08
Odpowiedz 


A co do tanich pól naiotowych - nic z nich nam nie zginęło. Oczywiście śpią tam raczej Polacy, ale nie oznacza to, że skoro nie chcą płacić za camping, to od razu muszą kraść. A blokadkę do roweru zawsze dobrze mieć przy sobie.

kasia
# Napisano: 30 Sier 2006 20:50
Odpowiedz 


Dodam, ze faktycznie najbardziej podejrzliwie patrza Polacy na Polakow, ale my z mezem stwierdzilismy, ze buractwo i zlodziejstwo jezdzi wszedzie ale nie na Bornholm,bo niby po co tam? Takze pprzestalismy sie przejmowac i slusznie, nikt nam nivb=czego nie ukradl, rowerow nie przypinalismy nigdy i nigdzie.

kasia
# Napisano: 30 Sier 2006 20:52
Odpowiedz 


mialo byc : niczego, przepraszam za te okropna literowke

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej