Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / powrót do Polski
Autor Wiadomość
marika
Użytkownik
# Napisano: 19 Sier 2006 22:32
Odpowiedz 


czy na przełomie sierpnia i września trudno jest się załapać na statek do kołobrzegu- czy wystarczy kupić bilet na chwilę przed wypłynięciem statku z NExo? Gdize szukać kasy no i czy kasa w kołobrzegu jest otwarta przed 6 rano? a może trezba rezerwować wczesniej?

Anonimowy
# Napisano: 21 Sier 2006 21:36
Odpowiedz 


marika
Kase otwieraja chyba jakos 6,30 , lepiej zarezerwowac i ewentualnie potem zmienic rezerwacje telefonicznie, wydaje mi sie ze pod koniec sierpnia raczej bedzie luzik wiec i bilety bez problemu ale czasem ,przed rozpoczeciem roku szkolnego zjawiaja sie kolonie w liczbie dosc pokaznej i wtedy moze byc skucha...pozdrawiam ,
Mariusz

Krystyna
# Napisano: 21 Sier 2006 21:56
Odpowiedz 


Nie wiem jak jest z rejsem powrotnym do Kołobrzegu.Natomiast mam pewną wiedzę, jeśli chodzi o Darłówko.Bilet w jedną stronę Lady Assą kosztuje 100zł i podobno nigdy nie było problemów, z zakupem go w ostatniej chwili.

Anonimowy
# Napisano: 22 Sier 2006 14:23
Odpowiedz 


wracalismy w sobote z nexo do kołobrzegu Jantarem,o wiele przyjemniej i tylko 20zł drozej płynie się z ronne do swinoujscia.
pzdr katowicer

Anonimowy
# Napisano: 23 Sier 2006 00:13
Odpowiedz 


Wracałem z Nexo w ostatnią sobotę Lady Assa i nie było problemu z zakupieniem biletu do Darłówka.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej