Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Moje wrażenia w kilka dni po pobycie
Autor Wiadomość
Arleta
# Napisano: 29 Sier 2006 13:04
Odpowiedz 


Mam nieco inne odczucia niz wiekszość tu piszących. Wyspa wydaje mi sie przereklamowana - zamek sredniowieczny, moze jak na warunki skandynawskie robiłby wrażenie, na nas jednak nie - zdecydowanie lepsze ruiny mozna znależć w Polsce, jedynie chyba urzekajace jest jego połozenie; Gudhjem - miasteczko twórców owszem ładne, kolorowe, ale tak naprawdę i w Svaneke mozna było znaleźć tylu artystów, a w Gdańsku zobaczysz na przykład całe uliczki z atelier, Paradisbakerne- urzekajacy krajobraz polodowcowy - ładny, ale czy naprawde nie ma podobnych w Polsce, chociażby podbydgoski Myślęcinek czy Kaszuby. Najbardziej zachwyciły mnie klify i wrzosowiska, choć daleko im do tych widzianych w Irlandii. Na pewno swietnie mozna spędzić czas na rowerze, bo trasy bardzo ładnie położone, bezpieczne, dobrze oznakowane, również wzdłuż dróg z reguły jest pas , po którym spokojnie mozna jechać rowerem. Nazwa Capri Morza Bałtyckiego jest jednak wg mnie przesadzona i po raz kolejny odnoszę wrażenie, ze reklama jest dźwignią handlu.

JaroKrakow
Użytkownik
# Napisano: 31 Sier 2006 22:42
Odpowiedz 


No i właśnie po to trzeba wyjechać za granicę. Trzeba zobaczyć, że Polska jest najpieknięjsza. I w związku z tym płynę na Bornholm 13 września. Do zobaczenie we wrzosach.
www.kanonicy.pl

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej