Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Sylwester na Bornholmie
Autor Wiadomość
Natalia
# Napisano: 8 Lis 2006 17:04
Odpowiedz 


Zastanawiam się nad świąteczno-sylwestrowym wyjazdem na Bornholm... czy ktoś z Was przerabiał taką opcję?

DOJAZD: tzn czy odbywają się jakieś regularne rejsy w tych terminach i czy pływa prom z Sassnitz czy trzeba się nastawiać na Szwecję ewentualnie Kopenhagę?

NOCLEG: czy są jakieś możliwości zakwaterowania w hotelach bądź OCIEPLANYCH pensjonatach, ewentualnie domkach.

Jeśli ktoś zna odpowiedzi na moje pytania, sam przerabiał taki zimowy wyjazd lub planował coś takiego i ma jakieś rozeznanie w temacie bardzo proszę o pomoc.

Jeśli nie na forum to może na maila: nuteczka@poczta.onet.eu

Justyna
Użytkownik
# Napisano: 16 Gru 2006 20:06
Odpowiedz 


Cisza na forum w temacie zimowego wyjazdu...
Czy nikt nie wybiera się na Sylwestra i Nowy Rok na Bornholm?

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 19 Gru 2006 22:17 | Edytowany przez: Piotr
Odpowiedz 


Pewnie teraz znacznie drożej - prom tylko z Niemiec lub przez Kopenhagę albo Szwecję, tanie kwatery raczej odpadają, bo za zimno a pensjonaty i hotele to wyższy koszt. A jak jeszcze by kto zechciał wybrać się na jakąś imprezę do lokalu, to cena byłaby znaczna... Pewnie za taką kwotę dałoby się spędzić fajne dwa lub nawet trzy tygodnie np. w sierpniu.
Ja bym chętnie pojechał już teraz (jestem nieświętujący) i został do początku stycznia, ale co bym tam robił? Jeśli sucho, to wypady na rower, ale jak deszcz lub śnieg? A wypad jedynie na Sylwestra, to jednak chyba zbyt wiele zachodu (że o ww. kosztach nie wspomnę).

Justyna
Użytkownik
# Napisano: 20 Gru 2006 21:19
Odpowiedz 


Z jednej strony drożej (transport) a z drugiej taniej, ceny w sklepach wydają się byc niższe... W każdym razie z trójką innych śmiałków wypróbujemy ten wariant ! Impreza w lokalu nie jest nam potrzebna, a co do atrakcji to myślę, że fajnie będzie zobaczyć wszystko w zimowej wersji. Oby tylko spadł śnieg...
Pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 2 Sty 2007 19:46
Odpowiedz 


Nie bylo sniegu. Nie bylo widac zadnych Polakow, poza Skoda na polskich blachach gdzies na poczatku Ronne. Natomiast impreza w Hit'en w Nexo - przednia! I do 4 rano,...

Maurycy
# Napisano: 2 Sty 2007 19:51
Odpowiedz 


Nie anonimowy, tylko Maurycy

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej