Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Prosze o info
Autor Wiadomość
Borys
# Napisano: 29 Gru 2006 10:47
Odpowiedz 


Witam
Zajmuje sie rzźbą w drewnie, glinie itp. Jakie są możliwości pobytu i pracy dla plastyka na wyspie?
Nie chodzi mi o dystrybucję a raczej o warunki np
- ile kosztuje wynajecie pokoju, mieszkania?
- czy znajde tam jakieś pracownie plastyczne?
- czy konieczna jest znajomosc jezyka ( czytałem, ze wystarczy angielski, ale czy na taki pobyt jaki mnie interesuje..)?
- a może ktoś taki wyjazd zrealizował?
Pozdrawiam serdecznie

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 1 Sty 2007 21:09 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): Borys
Zajmuje sie rzźbą w drewnie, glinie itp. Jakie są możliwości pobytu i pracy dla plastyka na wyspie?


Na pewno istnieje jakaś tam szansa na pracę w jednej z wielu pracowni/galerii. Osobiście nikogo takiego nie znam, sądzę jednak, że wśród wielu pracowni artystycznych znajdziesz taką, w której to będzie potrzebna pomoc, nowa inspiracja, nowe pomysły Szczerze powiem, że szansa Twoja wzrośnie jeśli chcesz popracować jako wolontariusz lub odbyć plener/warsztaty artystyczne. Trudniej będzie znaleźć pracę w pracowni/galerii za konkretne wynagrodzenie. Ale jest to moje zdanie.

Na Bornholmie jest dużo pracowni artystycznych związanych z ceramiką, szkłem, tekstyliami itp. Prowadzą je artyści niemal z całego świata w tym i Polski. Proponuję popytać, podzwonić, napisać maila. Wszystko zaczyna ożywać na początku kwietnia i ten okres polecam by rozpocząć “akcję rozpoznawczą“.

Napisał(a): Borys
ile kosztuje wynajecie pokoju, mieszkania?


Kosz to ok. 3000 - 4000 DKK / m-c. Cena uzależniona od lokalizacji i standardu.

Napisał(a): Borys
czy znajde tam jakieś pracownie plastyczne?


Jak już pisałem pracowni jest dużo, oto parę linków:
- http://www.craftsbornholm.dk/ - dobra i ładna stronka - stowarzyszenie artystów bornholmskich
- http://www.glasogkeramikskolen.dk/

Poszukaj też w Google.


PS
Wszystkim Internautom życzymy udanego Nowego 2007 Roku!





Pozdrowienia z zimowego Bornholmu!!!

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej