Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wciągający reportażyk z pobytu na Pięknej Wyspie
Autor Wiadomość
Paja Bongo
Użytkownik
# Napisano: 8 Sty 2007 01:05
Odpowiedz 


Polecam lekturę zajmującego reportażu z pobytu na Bornholmie. Zwłaszcza teraz, zimą, aż się cieplej robi na duszy na samo wspomnienie lazurowego Bałtyku. Pozdrawiam!

Sławek
# Napisano: 9 Sty 2007 12:57
Odpowiedz 


Rzeczywiście, fantastyczne miejsce. Czekam już tylko na lato, żeby pojechać wreszcie na Bornholm. Chociażby dlatego, żeby od tego wszechobecnego chamstwa polskiego odpocząc przez 12 dni...

Kasia
# Napisano: 10 Sty 2007 00:39
Odpowiedz 


Byłam, potwierdzam opisane wrażenia, mentalnie zupełne inne miejsce, wypoczynek extra, bezpiecznie i cicho, widoki wspaniałe, czysto, a ludzie przyjaźni. Gdyby nie to, że chcę jeszcze zobaczyć inne miejsca na świecie, to pojechałabym na Bornholm ponownie.

Margot
# Napisano: 10 Sty 2007 09:49
Odpowiedz 


Panie Pawle bardzo fajnie pan oddał atmosferę tej cudownej wysepki. Nie wiem, jaka to w niej jest magia, ale byliśmy tam z grupką przyjaciół na rowerkach już... 3 razy, a moje myśli wciąż krążą wokół pomysłu, aby znowu wybrać się na Bornholm. Czytałam pana wspomnienia i wydawało mi się, że znów jestem na tej ciepłej i zielonej wyspie. Za każdym razem byliśmy latem, ale przyznam, że teraz chciałabym wybrać się jesienią, bo pejzaże ponoć są o tej porze roku bajeczne, choć na upały liczyć już nie będzie można. Pozdrawiam!

Mika i Łukasz
# Napisano: 12 Sty 2007 13:02
Odpowiedz 


Oj tak, latem pojedziemy! Widać, że to będzie intrygująca przygoda! Mała wysepka, oblana wokół morzem i my, dwoje rowerzystów! Oby tylko pogoda dopisała, ale z tego co czytamy, to pogoda na Bornholmie zwykle murowana.

iMarek
# Napisano: 13 Sty 2007 18:39
Odpowiedz 


W roku ubiegłym, w sierpniu pogoda była "w kratkę". Jeżeli poważnie planujecie wyjazd to proponuję jechać w lipcu - pogoda bardziej gwarantowana

Ewcia
# Napisano: 13 Sty 2007 22:44
Odpowiedz 


Ale czytałam Marku, że są tacy, co tam się, dla krajobrazu i ciszy wypuszczają zimą! Tylko znacznie trudniej się w tym okresie dostać na wyspę z przyczyn komunikacyjnych.

Justyna
Użytkownik
# Napisano: 13 Sty 2007 23:47
Odpowiedz 


Zgadza się, w grudniu płynęliśmy na Bornholm przez Szwecję, dłużej i drożej ale za to cisza i spokój na wyspie gwarantowane. Szkoda tylko, że śniegu nie było. A co do krajobrazu to przez te anomalie pogodowe trawa była teraz bardziej soczysta niż w sierpniu, kiedy całkowicie wypaliło ją słońce.
W każdym razie szczerze polecam taką zimową wyprawę!

Marabu
# Napisano: 14 Sty 2007 12:53
Odpowiedz 


Napisał(a): Justyna
Zgadza się, w grudniu płynęliśmy na Bornholm przez Szwecję, dłużej i drożej


Napisz proszę, jak w szczegółach wygląda takie dotarcie na Bornholm przez Szwecję.

Justyna
Użytkownik
# Napisano: 14 Sty 2007 21:24
Odpowiedz 


Wyglada to całkiem zwyczajnie, tylko sporo czasu zajmuje. Płynęliśmy ze Świnoujścia do Ystad ok. 7 godzin, tam ok.2 godziny na przesiadkę i dalej z Ystad do Ronne. Na Bornholm płynęliśmy katamaranem Willum Clausen co zajmuje tylko godzinę i 15 minut. Za to z powrotem z powodu awarii Willuma podróżowaliśmy zwykłym promem i to trwało juz 2 i pól godziny... No ale cóż, jak to wyczytałam gdzieś w necie Willum to najszybszy pasażerski prom świata!

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej