Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Ile kosztuje tygodniowy pobyt na Bornholmie?
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 16 Sty 2007 11:29
Odpowiedz 


Interesuje mnie wyjazd na własną rękę -2 osobowy. Moje pytania:
1. Koszt noclegów -może poleci ktoś coś interesującego tj. niedrogiego (tak do 30-40 zł za nocleg od osoby) i nie całkiem "prymitywnego" (czyli co najmniej z prysznicem z ciepłą wodą).
2. Ceny podstawowych produktów /usług, np. artykuły spożywcze, obiady, wypozyczenie rowerów, itp.
3. Koszt dojazdu na wyspę (promu).
4. Ponadto zastanawiam się czy warto wykupywać noclegi w jednym miejscu, gdyż ogranicza to znacznie zwiedzanie wyspy. Zatem czy nie ma problemów z znalezieniem niedrogich noclegów w różnych miejscach wyspy, tak żeby móc np. zjeżdżać ją rowerem.
5. Kiedy najlepiej pojechać, jednocześnie żeby nie przepłacić i mieć dobrą pogodę.
Z góry dzięki wszystkim życzliwym za odpowiedzi. Ponadto jeżeli ktoś chciałby podzielić się jakimiś praktycznymi radami odnośnie spędzenia tygodnia na Bornholmie, to będę zobowiązany.

Pozdrawiam
David

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 16 Sty 2007 22:37
Odpowiedz 


Tematy były już poruszane na Forum, wystarczy chwilę poszukać. Sam trochę o tym pisałem, wyszukaj moje wypowiedzi (wybierz "szukaj" i wpisz moje imię) i po tematach łatwo i szybko znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej