Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / 14-21 lipca
Autor Wiadomość
Gosia i Sławek
# Napisano: 27 Maj 2007 20:33
Odpowiedz 


poszukujemy osób chętnych na wyjazd z nami w terminie 14-21-07 wyjazd ze Świnoujścia. My zabieramy z sobą rowery, a nocować chcemy na campingach, byliśmy na Bornholmie w 2005r było super, ale w większym gronie jest zawsze fajniej.
Gosia (29 l) Sławek (30 l)

Anonimowy
# Napisano: 4 Cze 2007 20:49
Odpowiedz 


Gosia i Sławek
czy jest ktoś chętny jechać na Bornholm w podanym terminie? robimy rezerwację promu.

Gosia i Sławek
# Napisano: 4 Cze 2007 20:55
Odpowiedz 


mamy juz zarezerowany prom ze świnoujścia, szkoda że nie pasuje nikomu nasz termin. Pozdrawiamy ciepło

peptek
Użytkownik
# Napisano: 4 Cze 2007 21:10
Odpowiedz 


Ja jadę na razie sam 21 lipca i mam juz zarezerwowany prom na ten dzień. Może ktoś szuka bratniej duszy na ten sam termin co ja na wyspie. Będę nocował na polach biwakowych i planuje tam spędzić 5 - 6 dni maksymalnie. Każdy nocleg w innym miejscu. Zamierzam dojechać do wybrzeża rowerem, a ruszam z Włocławka 18 lipca. Mam 42 lata i rozsądne podejście do życia więc wszystko mam już dobrze [przygotowane i zaplanowane. Chętnie podzielę się informacjami, które już zgromadziłem na temat warunków na wyspie.

kapiszon
Użytkownik
# Napisano: 5 Cze 2007 17:55
Odpowiedz 


Witam, co prawda chcę wysłać syna z rowerem na wyspę, ale im częściej tu zaglądam, tym bardziej mam ochotę sam pojechać. Byłem już dwa razy na Bornholmie (zjeździłem całą wyspę samochodem) ale teraz czas przyszedł na rower. Może też wybrałbym się w teminie 21 lipca, może znajdzie się jeszcze parę chętnych osób? Ja co prawda bywałem pod koniec sierpnia (och wtedy jest tam zupełnie pusto Mam 42 lata i jak Peptek rozsądne podejście do życia, na rowerze jeżdżę powiedzmy średnio(30-60 km/dziennie), ale na wyspie sobie poradzę. Noclegi pod namiotem jak najbardziej mi odpowiadają, możemy zjeździć całą wyspę w tydzień. Posiadam sporo informacji praktycznych, które mogą się przydać, co prawda chyba widziałem już wszystko tam (będąc kolejny raz stwierdza się, że to tak naprawdę mała wyspa), ale magiczność Bornholmu i jego niespotykana i niepowatarzalna atmosfera ciszy, spokoju, bezpieczeństwa i wyluzowania powoduje, że chciałoby się tam zostać....

peptek
Użytkownik
# Napisano: 5 Cze 2007 21:56
Odpowiedz 


Napisz skąd wyruszasz rowerem. Ja jak już wspomniałem z Włocławka. Planuje w 3 dni dojechać do portu. Może Ci po drodze albo mnie więc część trasy możemy pokonac wspólnie, a więc i bezpieczniej i przyjemniej.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej