Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / dostęp do prądu
Autor Wiadomość
Wiwian
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2007 09:28
Odpowiedz 


witam,

powiedzcie mi, bo pierwszy raz wybieram sie na wyspe w drugiej polowie lipca, jak jest na campingach i polach namiotowych z dostępem do prądu, chodzi mi o ladowanie komórki od czasu do czasu i np baterii do aparatu. Czy nie ma z tym problemu, czy np lepeij zaopatrzyc się w zapasowe komplety baterii i ladowarke zostawic w domu?

peptek
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2007 17:16
Odpowiedz 


właśnie. Czy na tanich polach jest dostęp do ładowania ?. Jesli nie ma to jak sobie radziliście w takich przypadkach?

deebo33
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2007 20:37
Odpowiedz 


ja to bym jakąś zupkę zjadł z radomia to jak z tym prONdem dołączam się do pytania...


22 lipca borholm, mam nadzieje
Pozdrawiam Krzysiek

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2007 21:22
Odpowiedz 


Na Nordskov Camping jest dostep do gniazdek w ogólnodostepnej kuchni. Sam tam ladowałem akumulatorki, a widziałem, ze niektórzy ładowali baterie w laptopach

Bogusia
# Napisano: 25 Cze 2007 22:15
Odpowiedz 


Czy można podłączyć prąd do własnego namiotu, aby podłączyć lodówkę turystyczną?

Wiwian
Użytkownik
# Napisano: 27 Cze 2007 09:49
Odpowiedz 


no wlasnie, widze ze zainteresowanie moim pytaniem jest duże. czy proczt ego jednego kempingu o ktorym wspamniał TomDK mozna liczyć na jakiś dostęp do ładowania?
potrzebuje komfortu psychicznego ze przytakiej ilości robionych zdjec bede spać spokojnie i nastepnego dnia baterie beda ciagle sprawne :P

jeremi
# Napisano: 27 Cze 2007 09:52
Odpowiedz 


Napisał(a): Wiwian
jak jest na campingach i polach namiotowych z dostępem do prądu


Na wszystkich kempingach jest możliwość podłączenia namiotu do prądu. Są również gniazdka w toaletach i świetlicach/kuchniach.

j.

Red
# Napisano: 29 Cze 2007 18:15
Odpowiedz 


Na tanim polu namiotowym w pobliżu Ronne oraz Allinge jest prąd i można naładować komórki, ale radzę po prostu na te parę dni wyłączyć telefony i zupełnie oderwać się od świata - wtedy bateria się nie wyczerpie, a w ważnej sprawie można zadzwonić.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej