Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / basen na wyspie
Autor Wiadomość
maciupki0105
Użytkownik
# Napisano: 28 Cze 2007 15:18
Odpowiedz 


wybieram sie po raz pierwszy na wyspe we wrzesniu. Jade tam z rodziną tzn ja , mąż i dwoje dzieci (2 i 6 Lat).Ponieważ nasz urlop zaczynamy 8 września nie bedzie nam dane skorzystac z parku wodnego Joboland czy wiecie może czy na wyspie funkcjonuje jakaś pływalnia gdzie moglibyśmy się wybrać razem z dziećmi w razie niepogody?I jeszcze jedno pytanie czy joboland od 6 września zamknięty jest cały czy tylko ta część do pływania.Widziałam tam super plac zabaw stąd moje pytanie.
będe wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam

villemo
Użytkownik
# Napisano: 3 Lip 2007 14:02
Odpowiedz 


Ja Jogobolandu nie polecam. fajnie wygląda na prospektach to wszystko, lecz wiem, że niektórzy są zadowoleni. w Rone też jest basen, lecz nie byłam na mim

Kasia
# Napisano: 12 Lip 2007 17:02
Odpowiedz 


Joboland jest superfajowy dla dzieciaków.
Są zwierzaki, karuzele napędzane siłą własnych rąk, można popływać łódką.
Nasza córka (miała wtedy 7 lat) była zachwycona i powtarzała, że jak dorośnie to będzie pracować w Jobolandzie
Gorąco polecam!!! My też się bawiliśmy jak dzieci))

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej