Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Nexo a Polacy
Autor Wiadomość
Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 30 Sty 2009 17:11
Odpowiedz 


Bylem na Bornholmie pare godzin tylko i oczywiscie Lux miejsce dla mnie rewelacyjne.
Zadałem sobie natomiast pytanie - do Nexo przybijaja w sezonie statki z kilkuset rodakami dziennie, a nie widac nastawienia na nas - chodzi mi o to ze nie ma kolo portu np kantoru, czy wypozyczalni rowerow, czy napisow po polsku itp, gdyby sytuacja byla odwrotna u nas z pewnoscia byloby to widac. Nie zeby mi to przeszkadzalo - po prostu "taka sobie mysl". byc moze tak jest dlatego ze wiekszosc turystów wsiada od razu w autokary i znika z miasta

tomek
# Napisano: 4 Lut 2009 03:36
Odpowiedz 


Mysle ze to tylko kwestja czasu a bedzie wiecej polskosci. Wez pod uwage, ze jest to wyspa i raczej uboga. Ludzie tam zyja na mniejszych obrotach. Spotkalem w Nexo w sklepie obok portu sprzedawce polaka. Pozdrawiam

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 16 Lut 2009 20:48
Odpowiedz 


wlasnie dlatego mnie to dziwi. kilkuset klientów przywiezionyc dzien w dzien caly sezon "pod nos",az prosi sie zeby na nich zarobic...czy po prostu "wyjsc frontem" podkreslam nie przeszkadza mi to ale zastanawia.

tomek
# Napisano: 9 Mar 2009 01:17
Odpowiedz 


Wydaje mi sie , ze ten zwolniony system zycia opanowal i sposob podchodzenia do interesu. Slyszalem, ze Dunczycy bardzo wiele czytaja ksiazek a zatym siedza w domach. Widocznie ONI maja inne wartosci i niekoniecznie chca uganiac sie za pieniadzem. Mysle jednak ze w niedalekiej przyszlosci nastapia pewne zmiany. Wez pod uwage ze w Danii maja bardzo rozbudowany social a to spawalnia myslenie o pieniadzach i pogon za nimi. Pozdrawiam.

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 25 Mar 2009 11:04
Odpowiedz 


mozliwe ze masz racje. niemniej jednak z czegos trzeba zyc. Bornholm dla turystow jest atrakcyjny z pewnoscia ale nie jedyny - Rugia, poludniowe wybrzeze szwecji, gotlandia. tez walcza o tego samego turyste - a tu "pod bokiem jest 38 milionowy kraj. z tego co wiem oni zaczeli bardzo zabiegac i o nas, o polaczenie promowe z kolobrzegiem itp itd. kazdy kto przyjedzie, kupi piwo, pocztowke, hot doga itp. i zostawi jakis moze nieduzy ale grosz.

maria
# Napisano: 18 Cze 2010 15:30
Odpowiedz 


popłyneliśmy na Bornholm w zeszłym roku, własciwie bez zaplanowania wcześniej, kilka minut od portu w Nekso znaleźliśmy wypożyczalnię rowerów dla całej rodziny, zostawiliśmy tylko jeden dowód i za ok 30 zł wypozyczyliśmy dla każdego rower. Myslę, że to bardzo dobre iż pod portem nie czuje sie walki o turystę. Daje wolnośc wyboru bez narzucania się. To czyni Bornholm jeszcze bardziej urokliwym miejscem.
Pozdrawiam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej