Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Rejsy na Christianso
Autor Wiadomość
dariza
Użytkownik
# Napisano: 29 Maj 2011 13:30
Odpowiedz 


Witam, skąd najlepiej się tam wybrać : Allinge, Gudhjem czy Svaneke? Jak to jest czasowo i kosztowo ? Może jakiś link ?

dariza
Użytkownik
# Napisano: 29 Maj 2011 14:05
Odpowiedz 


sama znalazłam, podaję link innym potrzebującym: www.christiansoefarten.dk

MonaB
# Napisano: 3 Cze 2011 10:46
Odpowiedz 


Christianso przepiekne miejsce. Plynelam w zeszlym roku z Gudhjem. W tym roku moze tez poplyniemy jak bedziemy w sierpniu na Bornholmie. Pozdrawiam.

mick78
Użytkownik
# Napisano: 5 Cze 2011 21:22
Odpowiedz 


Wlasnie wrócilem, bilet z Gudhjem 150 DKK. Osobiście nie bylem, bo duzo jezdzilem rowerem, ale przez lornetkę bardzo dobrze obejrzałem

agacik2
# Napisano: 8 Cze 2011 22:35
Odpowiedz 


Byliśmy na wysepce dokładnie 2 tygodnie temu, płynęliśmy z Gudjhem. Namówili nas do tego oczarowani Christianso Polacy, których poznaliśmy gdzieś po drodze naszych wycieczek po Bornholmie. I nas też oczarowało! Nie do porównania z Bornholmem, bo po prostu INACZEJ, łącznie z niesamowitymi gatunkami roślin, nie wspominając o ptakach. A w budce z biletami w Gudhjem dają świetny mini-przewodnik po wysepce w języku polskim. Polecam!

MARIOBIKER
Użytkownik
# Napisano: 14 Cze 2011 22:06
Odpowiedz 


Witam !
Czy w Gudjhem jest jakiś parking na którym można pozostawić rower z "dobytkiem" na czas rejsu na Christianso.

RED
# Napisano: 15 Cze 2011 13:53
Odpowiedz 


Ja zostawiłem rower na parkingu na przeciwko wiatraka w Gudhjem, koło jakiejś stacji benzynowej, jest tam duży stojak na rowery. O strzeżonym parkingu nic nie wiem, zresztą raczej nikt nie powinien się zainteresować "dobytkiem"(mój był na tanim polu namiotowym), przynajmniej mnie nigdy nic takiego nie spotkało a byłem już dwa razy i zostawiałem rower ze wszystkim na kilka godzin.

vera
# Napisano: 16 Cze 2011 14:59
Odpowiedz 


Bez najmniejszego problemu rower możesz zostawić, gdzieś gdzie nie będzie nikomu przeszkadzał, Zabierz tylko co cenniejsze przedmioty i już

Anonimowy
# Napisano: 12 Lip 2011 01:29
Odpowiedz 


Ja zostawiłem rowery przypięte przy kasie, a sakwy włożyłem do kanciapy obok kasy - nie robili problemów.

Anonimowy
# Napisano: 24 Lip 2011 22:33
Odpowiedz 


Czy ktos nocowal na Christianso z rowerem?

keiti78Zg
Użytkownik
# Napisano: 25 Lip 2011 17:13
Odpowiedz 


Tam z rowerem sie raczej nie przeprawisz tak mi sie wydaje przynajmniej, a na wyspie nie ma dróg, ani samochodów, a i z miejscami noclegowymi bywa ciezko

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 26 Lip 2011 12:44
Odpowiedz 


Nie wolno zabierac rowerow na Christiansø.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej